Scouting Die Robben
-
Er op uit
Griezelige spanning tijdens spooktocht ‘Het vervloekte circus’ op 8 november
WIERINGERWERF – In Wieringerwerf stijgt de spanning, want op zaterdag 8 november 2025 verandert het dorp in een angstaanjagend decor…
Lees Meer » -
Er op uit
Komend weekend: Boerenversmarkt
MIDDENMEER – Op zaterdag 6 en zondag 7 september transformeert de accommodatie van de Wieringermeerruiters aan de Hoornseweg in Middenmeer…
Lees Meer » -
Lokaal nieuws
Scouting Die Robben loopt voor Jantje Beton
WIERINGERWERF – Op vrijdag 7 maart lopen de leden van Scouting Die Robben weer de collecte voor Jantje Beton. Van…
Lees Meer » -
Lokaal nieuws
Scouting Die Robben wordt verrast met cheque
WIERINGERWERF – Een grote verrassing bij scouting Die Robben afgelopen vrijdagavond. “Na de opkomst werden we verrast door twee heren…
Lees Meer » -
Lokaal nieuws
Scouting Die Robben collecteert voor Jantje Beton
WIERINGERWERF – Scouting Die Robben collecteert komende week voor Jantje Beton. De collecte is van 6 t/m 11 maart is…
Lees Meer » -
Nieuws
Scouting Die Robben en handbalvereniging D.W.O.W. collecteren voor Jantje Beton
WIERINGERWERF – In Wieringerwerf gaan Scouting Die Robben en handbalvereniging.D.W.O.W. op pad voor Jantje Beton. In de week van 2…
Lees Meer » -
Nieuws
CV De Meerkoetelaars bezoeken jubilerende scouting
WIERINGERWERF – Op zaterdagmiddag 1 februari sneed Prins Paljas 1/3 de taart aan bij Scouting Die Robben. De welpen vieren…
Lees Meer » -
Jota-Joti bij Scouting Die Robben
WIERINGERWERF – Afgelopen weekend werd de jaarlijkse Jota-Joti weer gehouden. Een scoutingevenement waarbij communicatie in het middelpunt staat. Tijdens dit…
Lees Meer » -
Waardering voor jubilerende Scouting Die Robben
WIERINGERWERF – Zaterdag 25 mei was het feest voor leden en leiding van Scouting Die Robben uit de Wieringermeer. In een in…
Lees Meer » -
Jota-Joti bij Scouting Die Robben
WIERINGERWERF – In het weekend van 18-19-20 oktober is de jaarlijkse Jota-Joti weer, een scoutingevenement waarbij communicatie in het middelpunt staat.…
Lees Meer »