KorfbalNieuwsSport

Vido C1 geen winst wel kampioen

Op zaterdag 31 mei kwam voor Vido alleen de C in actie. De C speelde hun laatste wedstrijd van dit seizoen tegen DSO in Alkmaar. Vorige week werd dit team toch wel onverwachts kampioen, omdat DSO verloor. Voor DSO stond er zeker nog wat op het spel, bij winst werd ook dit team kampioen. Het was aan de Vido’ers om te proberen het kampioenschap alleen naar zich te toe te trekken door deze wedstrijd te winnen.
Vido begon wat te voorzichtig en de verdediging van Vido stond gelijk onder druk. Het was DSO die de voorsprong pakte en naar 2-0 uit liep. Vido kreeg een paar mooie kansen, maar kon het gat niet dichten. DSO kon zelfs uitlopen naar een 4-0 voorsprong. Het werd zelfs 5-0, voordat Vido voor het eerst de korf kon vinden. Finn Schellevis maakte voor Vido het doelpunt. De tweede helft een sterker Vido en Vido maakte vrij snel 5-2 door een doelpunt van Daniel Keekstra. Het werd 5-3 en de spanning was volledig terug in de wedstrijd. Helaas duurde voor Vido de wedstrijd te kort om echt door te kunnen drukken. DSO maakte het laatste doelpunt en zo werd de eindstand 6-3 in voordeel van de Alkmaarders. Met deze stand zijn beide ploegen kampioen geworden.

Dinsdag 10 juni moet de B van Vido hun laatste wedstrijd spelen. Ook deze wedstrijd is belangrijk voor de stand, want bij winst kan ook de B1 van Vido nog kampioen worden.

Laat meer zien
Back to top button