WIERINGERWERF – DWOW begon thuis prima tegen Winkel. Nadat DWOW een aantal keren de lat en paal hadden getest kwamen de Wieringerwervers op voorsprong. Na een vrije trap van Rick Buisman liet de keeper van Winkel de bal glippen en kon Liam Vinkenborg de bal in het net tikken, 1-0. Winkel kreeg een penalty nadat
Joey Noor zijn tegenstander had weggeduwd. De pingel belandde op de lat en ook de rebound was niet aan Winkel besteed. De 1-1 kwam er echter nog wel, via een discutabel gegeven vrije trap. De 2e helft was het vooral Winkel wat de klok sloeg, er werd echter niet meer gescoord.
MIDDENMEER – Flevo bond uit, bij het altijd lastige DWB, De Weere aan de zegekar. Met maar liefst 2-4 wonnen de Middenmeerders. Nadat Flevo de 2-0 op het scorebord had gezet via Levi Mupiri en Kelvin Zomerdijk gaf DWB zich niet gewonnen en kwam terug tot 2-2. Het slotakkoord was weer voor Flevo met doelpunten van wederom Mupiri en Wout Huybregts. Flevo staat op een keurige derde plek in de rangschikking.
SLOOTDORP – Bij CVW is het lek nog niet boven. Er werd zaterdag thuis verloren van Koedijk. Het door Andrew Vermaas gemaakte Slootdorper doelpunt werd teniet gedaan door maar liefst 4 goals van Koedijk. CVW staat nu laatste. Zaterdag 1 november staat de zware uitwedstrijd tegen eeuwige concurrent en huidig nummer 2 Opperdoes op het programma. CVW moet dus vol aan de bak voor een resultaat.


