NieuwsRegionaal nieuws

Geparkeerde auto rolt haven van Den Oever in en zinkt

DEN OEVER – Een geparkeerde auto is zondagmiddag 11 oktober in de haven van Den Oever te water geraakt en gezonken. Duikers werden ingezet om het voertuig onder water terug te vinden. Vervolgens is de auto met een telekraan uit de haven getakeld.

De politie kreeg een melding van de auto die in het water was beland. Toen de agenten arriveerden, was het voertuig al volledig onder het wateroppervlak verdwenen. Volgens agent Bas Dirkmaat werd aanvankelijk rekening gehouden met de mogelijkheid dat er nog mensen of dieren in de auto aanwezig waren.

Auto niet goed in versnelling gezet
De eigenaren van de auto kwamen uit Ermelo. Zij waren enkele uren eerder met een boot van Slootdorp naar de Waddenhaven in Den Oever gevaren. Bij het parkeren was de auto niet goed in de versnelling gezet. Daardoor kon het voertuig langzaam richting het water rollen en uiteindelijk in de haven verdwijnen.

Nadat duikers de auto hadden gelokaliseerd, werd een telekraan ingezet om het voertuig te bergen. De auto is vervolgens afgevoerd en moet als verloren worden beschouwd. Dat meldt Wieringernieuws.

Deze slideshow vereist JavaScript.

Laat meer zien

Gerelateerde artikelen

Back to top button