AtletiekHollands Kroonse UitdagingLokaal nieuwsNieuwsSportWieringerwerf

Deelnemers 3Bossentrail kunnen duurzame ‘drippr’ aanschaffen

WIERINGERWERF – De organisatie van de 3Bossentrail introduceert dit jaar een nieuw duurzaam initiatief voor deelnemers. Dankzij een incidentele subsidie van de gemeente Hollands Kroon, via de Hollands Kroonse Uitdaging, kunnen trailrunners voor € 20,00 een zogenoemde drippr aanschaffen.

Een drippr is een duurzaam geproduceerd standaard waarop een softflask of een CamelBak-drinksysteem na gebruik ondersteboven kan drogen. Zo kan het drinksysteem goed luchten en drogen, wat de levensduur ten goede komt en het gebruiksgemak vergroot.

De 3Bossentrail, die op 10 oktober door de bossen van Hollands Kroon wordt gehouden, zet al langer in op duurzame keuzes. Deelnemers nemen hun eigen beker mee, waardoor bij de verzorgingsposten geen wegwerpbekers nodig zijn. Veel lopers maken gebruik van hervulbare softflasks of drinksystemen, die onderweg eenvoudig kunnen worden bijgevuld. Ook de verzorging bestaat uit producten zonder onnodige verpakkingen, zoals vers fruit.

Met de introductie van de drippr wil de organisatie deelnemers niet alleen een praktisch hulpmiddel bieden, maar ook laten zien dat duurzaamheid en buitensport goed samengaan.

Laat meer zien
Back to top button