CabaretEr op uitNieuwsTheater

Gavin Reijnders met Glittermoe naar BON Theater

MEDEMBLIK – We willen allemaal ergens bij horen, een generatie, een vriendengroep, een community of misschien wel een cult. Alleen blijkt dit tegenwoordig niet meer vanzelf te gaan. Dan moet je keuzes maken maar hoe? Gavin wil alles niet langer mooier maken dan dat het is! Hij wil niet doen alsof yoga hem niet mega boos maakt, de hele tijd de perfecte gezellige homo uithangen en geen Instagram foto’s maken op belangrijke protesten waar hij liever niet heen gaat. Maar om ergens bij te horen moet je soms toch naar die ene kutverjaardag en is het een kwestie van aanpassen. De wereld bestaat uit hokjes gevuld met mensen die de perfecte versie van hun zelf willen zijn, maar maakt dit hen ook echt gelukkig?

Tijdens zijn voorstelling neemt Gavin zijn publiek mee in zijn identiteitscrisis. Welke prijs wil jij betalen om ergens bij te horen?! In 2019 belandt Gavin Reijnders met zijn ukulele in de finale van het Leidse Cabaret Festival. In 2022 wint hij het BNNVARA tv-programma Ik Ga Stuk!, waar Stefano Keizers op zoek gaat naar nieuw comedytalent.

Gavin Reijnders komt op 22 maart naar Medemblik. Kaarten à € 17,50 (incl. consumptie) zijn verkrijgbaar via de website bon-theater.nl. Aanvang van de voorstelling is 20:15 uur. Het BON-theater is gevestigd aan de Admiraliteitsweg 6 A in Medemblik. Het BON-theater café is open om 19:30 uur voor koffie en het afhalen van de plaatsbewijzen.

 

Laat meer zien
Back to top button