
WIERINGERMEER – DWOW zal de wedstrijd van vandaag niet gaan herdenken. Met 7-1 werden de Wieringerwervers in en tegen FC Den Helder van het veld gekegeld. Met de rust was er nog niet zoveel aan de hand. Met 1-1 kon er een kopje thee worden gedronken. In de tweede helft was er geen houden meer aan, mede dankzij de onnavolgbare scheidsrechter. Doelpunt DWOW: Danny Visser.
Het al gedegradeerde Flevo kon vandaag tegen Fortuna Wormerveer vrijuit spelen. In Middenmeer werd een keurige 4-2 overwinning genoteerd. Doelpuntenmakers voor Flevo: Sander Beemsterboer, Mike Zomerdijk (2x) en Levi Mupiri.
Het seizoen gaat voor CVW uit als een nachtkaars. In Oudkarspel werd met 5-3 verloren. Een gelijkspel was rechtvaardiger geweest maar ook hier had de scheidsrechter in de ogen van veel slootdorpers een te sterke DTS-bril op. Doelpunten CVW: Stan Waardenburg 2 x en Ruben Meijer.