NieuwsRegionaal nieuws

Wieringer All-Stars en Creators FC voor Spieren voor Spieren

HIPPOLYTUSHOEF – Aankomende zondag bestaat VV Succes 100 jaar! Ter ere van dit bijzondere jubileum organiseert VV Succes een benefietwedstrijd van de Wieringer All-Stars tegen de Creators FC, een team van bekende Youtube sterren en influencers. Om deze wedstrijd te bezoeken moet je een kaartje kopen, de gehele opbrengst hiervan gaat naar het goede doel Spieren voor Spieren. Helaas hebben onze leden Marcel en Sven Den Hollander een spierziekte waar nog altijd geen medicijn of behandeling voor is. Om Spieren voor Spieren en onze leden te helpen, willen we met deze wedstrijd een bijdrage leveren en het onderzoek naar spierziekten financieren. Kaarten voor de benefietwedstrijd zijn te koop via de website van Creators FC https://www.creatorsfc.club/product/19-05-2024-1/

Laat meer zien
Back to top button