Hollands Kroonse UitdagingNieuwsRegionaal nieuws

Website Vereniging Aak in een nieuw jasje dankzij digitale samenwerking

WIERINGEN/LEIDEN – Een paar weken geleden klopte René de Kort, secretaris van Vereniging Aak, digitaal aan bij Justin de Weert van de matchgroep van de Hollands Kroonse Uitdaging. De vraag: is het mogelijk om de bestaande website, die technisch gezien lastig te onderhouden is, gebruiksvriendelijker te maken? Het doel was om de continuïteit van de website beter te kunnen waarborgen voor de toekomst. Na een eerste adviesronde werd deze week de uitvoering in gang gezet.

Hoewel Justin vanwege zijn studie regelmatig in Leiden verblijft, vormde afstand geen belemmering. Met hulp van digitale middelen keek hij vanuit Leiden op afstand mee tijdens het vernieuwingsproces en nam hij waar nodig de besturing over.

De secretaris en webmaster van Vereniging Aak, René de Kort.

Het resultaat van deze digitale samenwerking is inmiddels te zien op verenigingaak.nl. De website is door René de Kort zelf volledig opnieuw opgebouwd. De site bevindt zich momenteel nog in de fase “Onder constructie”, wat betekent dat sommige pagina’s nog niet in hun definitieve vorm te zien zijn. De belangrijkste informatie is echter al beschikbaar voor bezoekers.

Daarnaast adviseerde Justin over de overstap naar een nieuw platform voor hosting van de website en het domein. Deze keuze levert de vereniging niet alleen meer gebruiksgemak op, maar ook een besparing van maar liefst 300 euro.

Laat meer zien
Back to top button