NieuwsRegionaal nieuwsSportVoetbal

Recordaantal deelnemers Verheul-Alpina jeugdtoernooi

HIPPOLYTUSHOEF – Op zaterdag 18 mei is het jubilerende v.v. Succes gastheer van het jaarlijkse Verheul-Alpina jeugdtoernooi. Met meer dan 50 deelnemende teams uit de omliggende gemeenten is dit het grootste jeugdtoernooi in de regio. Het belooft dan ook weer een mooie dag te worden die vol staat van de streekderby’s. Het eerste Verheul-Alpina jeugdtoernooi vond plaats in 1999, het heette toen nog het Wieringermeertoernooi en werd georganiseerd voor de jeugd tot en met 13 jaar van de verenigingen CV Wieringermeer, DWOW, Flevo en Kreileroord. In 2012 kwamen Wiron en Succes erbij, waardoor het toernooi een nog meer een regionaal karakter kreeg in een gebied waar al veel door de verenigingen wordt samengewerkt. Dit jaar zullen meer dan 600 spelers hun talenten laten zien, waarmee het aantal deelnemers naar een recordhoogte is gestegen. Het Verheul-Alpina jeugdtoernooi is daarmee dit jaar tevens een geweldige aanvulling op het feestweekend van Succes dat vrijdag 17 mei haar 100-ste verjaardag viert. Het programma met alle wedstrijden is eenvoudig te volgen via https://www.tournify.nl/live/verheul-alpina-2024

Wieringer All-Stars en Creators FC voor Spieren voor Spieren
Naast dit jeugdtoernooi is er zaterdagmiddag nog een toernooi voor senioren en oud-leden van Succes en de dag wordt afgesloten met een feestavond waar iedereen uiteraard welkom is. Ook zondag is er nog volop activiteit aan de Belterlaan. Het programma begint met een demonstratiewedstrijd van de Walking Football, gevolgd door een benefietwedstrijd van de Wieringer All-Stars tegen de Creators FC, een team van bekende Youtube sterren en influencers. Om deze wedstrijd te bezoeken moet je een kaartje kopen, de opbrengst hiervan gaat naar het goede doel Spieren voor Spieren. Helaas hebben onze leden Marcel en Sven Den Hollander een spierziekte waar nog altijd geen medicijn of behandeling voor is. Om Spieren voor Spieren en onze leden te helpen, willen we met deze wedstrijd een bijdrage leveren en het onderzoek naar spierziekten financieren. Kaarten voor de benefietwedstrijd zijn te koop via de website van Creators FC https://www.creatorsfc.club/product/19-05-2024-1/
Foto: Riemke Kranendonk Fotografie
Laat meer zien
Back to top button