Er op uitNieuwsRegionaal nieuws

Nieuw terras ‘Tante Trudy’ langs Stontelerweg in Den Oever

DEN OEVER – Langs de Stontelerweg, net buiten Den Oever, is sinds kort een kleinschalig terras te vinden: ‘Tante Trudy’. Vanuit een caravan serveert initiatiefnemer Barbara Vennink in het weekend ouderwetse filterkoffie en zelfgebakken appeltaart.

Het terras is nog maar net geopend en draait momenteel proef. Op zaterdagen en zondagen vanaf 10.00 uur kunnen passanten er terecht, al blijkt de drukte per dag te verschillen. Vooral op zondag weten fietsers en motorrijders de plek al goed te vinden.

De naam ‘Tante Trudy’ is bewust gekozen vanwege de sfeer die het oproept, vertelt Vennink. Het idee ontstond nadat zij door gezondheidsproblemen moest stoppen met haar werk. Met het terras wil ze op een laagdrempelige manier mensen blij maken. ‘Tante Trudy’ blijft naar verwachting tot eind september open in de weekenden en op feestdagen, mits het weer het toelaat. Via Instagram wordt vooraf bekendgemaakt of het terras geopend is.

Laat meer zien
Back to top button