Er op uitEvenementNieuwsRegionaal nieuws

Benefietavond voor Duchenne Heroes

REGIO – Wilt u bijdragen aan de strijd tegen Duchenne Spierdystrofie? Op vrijdag 13 maart wordt in Schellinkhout een benefietavond gehouden voor Duchenne Heroes. Initiatiefnemer is Marjolein Pronk van Team Sep’s Fundracers. Met de actie wil zij niet alleen haar team ondersteunen, maar vooral aandacht en financiële steun vragen voor haar zoon Sep die leeft met Duchenne Spierdystrofie, een ernstige spierziekte waarvoor nog altijd veel onderzoek nodig is.

Team Sep’s Fundracers neemt deel aan Duchenne Heroes, een driedaags mountainbike-evenement waarbij deelnemers dagelijks tussen de 70 en 100 kilometer afleggen. De sportieve uitdaging staat volledig in het teken van fondsenwerving voor het Duchenne Parent Project. Met de opbrengsten worden onderzoeken naar medicijnen, hulpmiddelen en betere zorg voor mensen met Duchenne mogelijk gemaakt.

“Het is geen makkelijke tocht, maar het is nodig,” aldus Marjolein Pronk. “Dankzij onderzoek is er al vooruitgang geboekt voor kinderen met Duchenne. Die ontwikkeling willen we doorzetten, zodat zij langer én beter kunnen leven.”

Om sponsorgeld in te zamelen organiseert het team onder meer een benefietavond en een pubquiz. De benefietavond vindt plaats op donderdag 13 maart om 17.00 uur bij Restaurant De Oase in Schellinkhout. Bezoekers kunnen rekenen op een driegangendiner. Daarnaast staan er een loterij en een veiling op het programma en zorgt een dj voor een feestelijke, dansbare avond. De kosten bedragen € 49,50 per persoon, waarvan € 20,00 per deelnemer wordt afgedragen aan Duchenne Heroes. Reserveren kan via www.oaseschellinkhout.nl.

De volledige opbrengst van de benefietavond gaat naar het Duchenne Parent Project en wordt besteed aan wetenschappelijk onderzoek. Met de actie hoopt Team Sep’s Fundracers een waardevolle bijdrage te leveren aan de strijd tegen Duchenne.

Laat meer zien
Back to top button