BijeenkomstConcertEr op uitLokaal nieuwsNieuwsRondleiding

Tulpenbelevenis inclusief borrel met live muziek

SLOOTDORP – Op zondagavond 6 april  presenteert team ALStoppers.nu ‘Tulipfever’! Een échte tulpenbelevenis in de kwekerij van Siem & Sandra Munster. Zij nemen je mee in de kassen door hun kleurrijke wereld, van bol tot bloem. Ontvangst is met koffie/thee & lekkers en na introductie & de rondleiding wacht muziek.

Michelle en Edith van ‘Songs in Harmony’ zorgen voor een gezellige naborrel met knallers uit de 70s, 80s, 90s en 00s, met een open bar. Het programma start om 19.00 en eindigt rond 21.30 uur. De locatie is Wierweg 7, Slootdorp (net buiten Wieringerwerf) en de tickets zijn verkrijgbaar via https://shop.ikbenaanwezig.nl/tickets/event/tulipfever-voor-als voor € 39,00 per persoon. ‘Tulipfever’ is all inclusive heerlijke drankjes en lekkers, dus neem gezelligheid mee en geniet!

Het event wordt gesponsord door Tulpenkwekerij Siem Munster, Songs in Harmony, Rové Horecagroothandel & Sam Wijnimport. De opbrengst gaat naar Stichting ALS Nederland, om wetenschappelijk onderzoek naar de dodelijke spierzenuwziekte ALS te kunnen financieren. Voor meer informatie kijk op https://alstoppers.nu

Laat meer zien
Back to top button