Overleden de heer Jan Hoornsman

Een stille kracht is vervlogen, maar niet uit onze gedachten…
Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze penningmeester van het eerste uur
Jan Hoornsman
We hebben Jan gedurende het bestaan van de vereniging leren kennen als een sociaal betrokken mens en kundig financieel bestuurder
We zullen hem missen
Bestuur en leden buurtbusvereniging
“De Noordkop”
———————–
Maandag 14-2-2022
Voor de tweede keer in een paar jaar is een van de oprichters en drijvende krachten achter de buurtbus vereniging “de Noordkop” ons ontvallen.
Wij hebben afscheid moeten nemen van onze penningmeester Jan Hoornsman.
Samen met de te vroeg overleden Co Cardol was hij een van de mensen die zich met hart en ziel heeft ingezet om een succes te maken van het project buurtbus. Als penningmeester was hij de solide basis van onze vereniging en tot het laatst was hij in deze functie betrokken bij de buurtbus.
Het zal een gemis zijn zonder Jan, maar wij zullen trachten de vereniging in zijn geest voort te zetten.
Rust in vrede Jan.