Lokaal nieuwsNieuwsWieringerwerf

Goede voortgang bij de werkzaamheden aan de buitenruimte van Campus de Terp

WIERINGERWERF – De aanleg van de buitenruimte rondom Campus de Terp in Wieringerwerf vordert gestaag. De werkzaamheden aan fase 2 zijn in volle gang en steeds meer onderdelen van het terrein krijgen vorm.

De aanleg van de pumptrack bevindt zich in de afrondende fase. Daarnaast wordt momenteel de halfverharding op de wandelpaden aangebracht en is gestart met de voorbereiding van de beweegroute. De eerder geplaatste klimpiramide is inmiddels in gebruik.

Met de uitbreiding groeit Campus de Terp verder uit tot een plek waar inwoners van alle leeftijden kunnen sporten, bewegen, spelen en elkaar ontmoeten. De buitenruimte moet uiteindelijk een aantrekkelijke en veelzijdige ontmoetingsplek worden voor de hele Wieringermeer.

Laat meer zien
Back to top button