Lokaal nieuwsNieuws

Berend en Jannie Zuidema 60 jaar getrouwd: een leven vol liefde en herinneringen

SLOOTDORP – Op 5 november vierden Berend en Jannie Zuidema hun diamanten huwelijk. Een bijzondere mijlpaal voor het echtpaar, dat elkaar ruim zestig jaar geleden ontmoette in Hoogeveen. Berend was destijds in militaire dienst in Havelte en bezocht regelmatig Hoogeveen, waar hij tijdens een evenement in gesprek raakte met Jannie.

Voor hun eerste afspraakje reed Berend op zijn brommer van Havelte naar Slootdorp – een tocht van vijf uur heen en vijf uur terug. Voor deze bijzondere rit kreeg hij van zijn vader 25 gulden aan benzinegeld mee. Het bleek de start van een levenslange liefde.

Berend en Jannie trouwden in Hoogeveen en vestigden zich daarna samen in Slootdorp. Daar bouwden zij hun gezin op, met drie kinderen, zes kleinkinderen en inmiddels ook zes achterkleinkinderen. Het diamanten jubileum werd feestelijk gevierd in De Meerhoeve. Tijdens het feest bracht burgemeester Rian van Dam persoonlijk haar felicitaties over aan het echtpaar, een gebaar dat zeer werd gewaardeerd.

Laat meer zien
Back to top button